Drama bij 19e ronde IC jeugd

In de 19e ronde van de IC jeugd eindigde twee partijen vrij dramatisch: Nubel won heel vroeg zijn partij tegen Sergio, nadat die even over het hoofd had gezien dat Nubel met zijn dame mat kon geven.

Daarnaast eindigde de strijd om de eerste plek bij de pionnen vrij dramatisch: Julian speelde tegen Justin en Julian had het betere van het spel. Hij kwam heel mooi voor te staan en joeg de koning van Justin naar het midden van het bord. Daar wilde hij Justin mat gaan zetten, maar hij zette zijn dame net verkeerd. In plaats van mat werd het pat en eindigde de partij in gelijkspel. Justin had dus geluk dat hij met 2 punten naar huis kon. De strijd om de eerste plek bij de pionnen ligt nu dus nog steeds open, omdat beide spelers gelijk blijven staan.

Verder wist Jelle zijn partij tegen Meike te winnen. Jelle speelde een agressieve opening en gebruikte dat initiatief om Meike snel te verslaan.

Verder was er nog een verrassende uitslag: Matteo won van Timo.

Tot slot wonnen Jop, Job, Bram en Pieter hun partij.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.