Interne competitie jeugd

Puntentelling:

Winst: 4 punten
Remise: 2 punten
Verlies: 0 punten
Extern, oneven, in dienst van de club: 4 punten
Afwezig: 1 punt

Klik hier voor alle details van de interne jeugdcompetitie 2018-2019

Overzicht voor ronde 19, gespeeld op 15 februari  2019
Wit Zwart Uitslag
Matteo de Haan (D) Timo van Drie (B) 0-1
Jet van Veldhuizen (D) Thijs van den Heuvel (P) 1-0
Sergio Westerhof (C) Matthijs van Hoorn (E) 1-0
Julian van Hamersveld (D) Diederik de Vreugd (E) 1-0
Justin Timmermans (D) Ensar Caliskan (E) 0-1
Boaz Haverkamp (D) Tom Ledegang (P) 1-0
Noah Vandeputte (D) Nubel el Mourabit (C) 1-0
Ramiro Garcia Snijders (C) Pieter Doppenberg (C) 0-1
Youssef Aarab (P) Maura Simons (E) 0-1
Iddo Haverkamp (P) Guus Heijkoop (P) 1-0
Noah Schellens (P) Tehila de Vreugd (P) 0-1
Meike Slendebroek (C) Afwezig met geldige reden
Max Malestein (D) Afwezig met geldige reden
Michaël Corts (E) Afwezig met geldige reden
Kenan Ghandour (D) Afwezig met geldige reden
Aviela Bloemendaal (P) Afwezig met geldige reden
Thomas Breedijk (P) Afwezig met geldige reden
Joris van Hoorn (P) Oneven
Overzicht voor ronde 18, gespeeld op 8 februari  2019
Wit Zwart Uitslag
Matteo de Haan (D) Noah Vandeputte (D) 0-1
Meike Slendebroek (C) Nubel el Mourabit (C) 0-1
Sergio Westerhof (C) Justin Timmermans (D) ½-½
Ensar Caliskan (E) Jet van Veldhuizen (D) ½-½
Julian van Hamersveld (D) Max Malestein (D) 1-0
Pieter Doppenberg (C) Thijs van den Heuvel (P) 0-1
Diederik de Vreugd (E) Timo van Drie (B) 0-1
Youssef Aarab (P) Boaz Haverkamp (D) 0-1
Guus Heijkoop (P) Maura Simons (E) ½-½
Iddo Haverkamp (P) Noah Schellens (P) 1-0
Thomas Breedijk (P) Ramiro Garcia Snijders (C) 0-1
Matthijs van Hoorn (E) Afwezig met geldige reden
Michaël Corts (E) Afwezig met geldige reden
Kenan Ghandour (D) Afwezig met geldige reden
Tehila de Vreugd (P) Afwezig met geldige reden
Joris van Hoorn (P) Afwezig met geldige reden
Tom Ledegang (P) Afwezig met geldige reden
Aviela Bloemendaal (P) Afwezig met geldige reden

 

Ranglijst bijgewerkt t/m  ronde  19
Nr Naam Punten
1 Nubel el Mourabit (C) 54
2 Matteo de Haan (D) 49
3 Meike Slendebroek (C) 47
4 Noah Vandeputte (D) 44
5 Timo van Drie (B) 42
6 Julian van Hamersveld (D) 41
7 Diederik de Vreugd (E) 36
8 Sergio Westerhof (C) 36
9 Ensar Caliskan (E) 35
10 Jet van Veldhuizen (D) 35
11 Max Malestein (D) 33
12 Matthijs van Hoorn (E) 33
13 Justin Timmermans (D) 31
14 Boaz Haverkamp (D) 31
15 Pieter Doppenberg (C) 29
16 Thijs van den Heuvel (P) 29
17 Maura Simons (E) 29
18 Ramiro Garcia Snijders (C) 26
19 Tom Ledegang (P) 26
20 Iddo Haverkamp (P) 26
21 Tehila de Vreugd (P) 25
22 Youssef Aarab (P) 24
23 Guus Heijkoop (P) 23
24 Joris van Hoorn (P) 22
25 Aviela Bloemendaal (P) 22
26 Kenan Ghandour (D) 21
27 Thomas Breedijk (P) 19
28 Michaël Corts (E) 17
29 Noah Schellens (P) 17
Reuzendoderklassement bijgewerkt t/m  ronde  19
Nr Naam Punten
1 Noah Vandeputte (D) 83
2 Diederik de Vreugd (C) 51
3 Julian van Hamersveld (D) 19
4 Ramiro Garcia Snijders (C) 18
5 Thijs van den Heuvel (P) 15
6 Justin Timmermans (D) 10,5
7 Youssef Aarab (P) 5
7 Tehila de Vreugd (P) 5
9 Max Malestein (D) 4
9 Meike Slendebroek (C) 4
11 Timo van Drie (B) 3
11 Aviela Bloemendaal (P) 3
11 Guus Heijkoop (P) 3
14 Pieter Doppenberg (C) 2,5
14 Maura Simons (E) 2,5
16 Jet van Veldhuizen (D) 1,5
16 Ensar Caliskan (E) 1,5
18 Matthijs van Hoorn (E) 1
18 Michaël Corts (E) 1
18 Tom Ledegang (P) 1
18 Matteo de Haan (D) 1
21 Sergio Westerhof (C) 0,5
Ranglijst per categorie
A/B categorie
1 Timo van Drie (B) 42
C categorie
1 Nubel el Mourabit (C) 54
2 Meike Slendebroek (C) 47
3 Sergio Westerhof (C) 36
4 Pieter Doppenberg (C) 29
5 Ramiro Garcia Snijders (C) 26
D categorie
1 Matteo de Haan (D) 49
2 Noah Vanderputte (D) 44
3 Julian van Hamersveld (D) 41
4 Jet van Veldhuizen (D) 35
5 Max Malestein (D) 33
6 Justin Timmermans (D) 31
6 Boaz Haverkamp (D) 31
8 Kenan Ghandour (D) 21
E categorie
1 Diederik de Vreugd (E) 36
2 Ensar Caliskan (E) 35
3 Matthijs van Hoorn (E) 33
4 Maura Simons (E) 29
5 Michaël Corts (E) 17
Stap 1
1 Thijs van den Heuvel (P) 29
2 Iddo Haverkamp (P) 26
2 Tom Ledegang (P) 26
4 Tehila de Vreugd (P) 25
5 Youssef Aarab (P) 24
6 Guus Heijkoop (P) 23
7 Joris van Hoorn (P) 22
7 Aviela Bloemendaal (P) 22
9 Thomas Breedijk (P) 19
10 Noah Schellens (P) 17

 

 

Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2012-2013
Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2013-2014
Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2014-2015
Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2015-2016
Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2016-2017
Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2017-2018