Snelle eerste schaakavond bij senioren

De eerste ronde van de IC senioren was een snelle ronde. Eleonor zag over het hoofd dat zijn loper stond aangevallen, verloor deze en Dirk maakte het daarna snel af. Hester maakte gebruik van een fout van Mick om zijn loper gepend te houden en die vervolgens te winnen (net als de partij). Daan won een paar pionnen tegen Jerry en vervolgens de partij en Johan kwam snel voor te staan tegen Robin. Robin zag er geen heil in om een lange partij vanuit achterstand voort te zetten en gaf op.

Tim won van Wim. Tim zette Wim snel onder druk en bleef net zolang drukken, totdat Wim geen verdediging meer kon handhaven. Tot slot won Martin van Henry. Hij kreeg een stuk cadeau en zette daarna de partij naar zijn hand.

Geen verrassingen in de eerste ronde, dus er zijn nog geen Reuzendoderpunten verdiend.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.