8e plek bij XXL Teambattle

Donderdag behaalde HSG de 8e plek bij de XXL teambattle. Dirk was deze keer de topschutter met 20 punten. Een late winstreak zorgde ervoor dat hij nog 4 extra punten scoorde. Zijn TPR was goed: 2236! Hij versloeg ook 2x een 2300+ speler.

Kevin was weer een stabiele factor met 17 punten. Zonder winstreak een respectabel aantal! Onze TPR koning was Daan; 2251 en 17 punten. Er zat meer in, maar Daan had in het middenspel een zwakker moment. Daan versloeg ook verschillende 2200+ spelers.

Marcel haalde ook 17 punten, maar met name met een snelle winsteak. Daarna werden de tegenstanders te sterk (gemiddelde tegenstander had 2150 ratingpunten). Kasper had 10 punten tegen nog sterkere gemiddelde tegenstand.

 

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.