Achttal verliest van Laren 1

Het achttal heeft vrijdag 14 november verloren van Laren 1. Het werd 3-5.
Laren bleek met een erg sterk team te komen en dat had zijn weerslag op de eerste borden. Gerben verloor relatief snel toen hij een stuk voor 3 pionnen ruilde, maar de pionnen niet vast kon houden. Daan maakte de stand gelijk, door zijn partij op spectaculaire wijze te winnen. Tim en Karel kwamen niet goed uit de opening en verloren later hun partij. Mark en Dirk hadden een gelijkopgaande partij. Mark wist zijn partij tegen een tegenstander, die op papier veel sterker was, gelijk te houden. Dirk verloor uiteindelijk zijn partij. Martin had een spectaculaire partij, maar zijn tegenstander doorzag alle pogingen van Martin om te winnen, waarna het gelijk werd. Met 5-2 op het bord, won Arco zijn partij. Na een paar mooie zetten kon hij zijn pion aan de overkant krijgen, waarop zijn tegenstander opgaf.

 

  Laren 1 Hoevelaken 1 5 3
1. J.A. Wijnand (Hans) M. Veldhuizen (Martin) 0,5 0,5
2. M.C. Grotendorst D. Veldhuizen (Dirk) 1 0
3. R. Weijerstrass (Ronald) M. van Wijk (Mark) 0,5 0,5
4. D. van der Kist (Dave) G. van Pel (Gerben) 1 0
5. W.J. de Wit (Willem-jan) D. van Pel (Daan) 0 1
6. R.F. de Vries T. de Jongh (Tim) 1 0
7. P.H. Voortman A. Floor (Arco) 0 1
8. A. J. van Aken K. de Bree (Karel) 1 0

 

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.