Bekerteam kansloos tegen Doorn-Driebergen

Vrijdag 30 januari heeft het bekerteam kansloos verloren van Doorn-Driebergen. Het team verloor met 4-0. Na een gelijkopgaand partij, ging Daan volop voor de winst. Hij offerde zijn toren, maar kon de winst niet forceren. Gerben had een hele open partij, maar kwam zwaar onder druk te staan. Uiteindelijk werd de druk te veel en verloor hij de partij.
Met 2-0 achterstand had Dirk remise in handen, maar omdat dat verlies van het team zou betekende, speelde hij door en ging voor de winst. Daarmee forceerde hij de partij en dat kostte hem uiteindelijk de remise. Martin kwam redelijk uit de opening en ging heel snel richting het eindspel. Daar verloor hij een pion. Zijn tegenstander bouwde dat rustig uit en greep uiteindelijk de winst.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.