Bekerteam kansloos verloren

Het bekerteam heeft donderdag met 4-0 verloren bij Doorn-Driebergen. Vooraf wist het team dat het moeilijk ging worden omdat Doorn-Driebergen op ieder bord een sterkere tegenstander had zitten.

Toch waren er kansen: Martin speelde een goede partij die lang gelijkop ging. Op het einde maakt hij echter een fout waardoor hij de partij verloor. Gerben kreeg een mooie kans in de opening om een goede voorsprong op te bouwen. Hij liet dat liggen en een spannend schouwspel volgde. Een offer met verschillende stukken pakte echter verkeerd uit en een nederlaag was het gevolg.

Daan hing tegen de op papier sterkste tegenstander onderuit. Nadat hij een pion had verloren ging hij in een vork. Dirk verloor ook.  In een moeilijke stelling had hij 1 zet tekort om de gewenste verdediging op te bouwen. Na een lange partij verdedigen was een nederlaag het resultaat.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.