C-team aan kop!

Het C-team staat aan kop van de C-competitie! Er werd vrijdag thuis met 3-1 gewonnen van BSG, waardoor het team op bordpunten eerste staat.

Julian had zijn avond niet en moest toestaan dat zijn tegenstander materiaal won. Uiteindelijk kon hij geen resultaat meer behalen. Max won zijn partij. Daar gebeurde eigenlijk precies het tegenovergestelde.

De wedstrijd werd beslist door Noah en Matteo. Noah speelde met veel flair en combineerde zijn tegenstander uitstekend van het bord waarna hij netjes mat zette. Matteo had een hele andere aanpak. Hij pikte twee pionnetjes mee, ruilde vervolgens alles van het bord en liet zijn tegenstander in de tussentijd geen enkele kans op winst of remise. Nadat hij een pion had gepromoveerd, maakte hij het snel af.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.