Favorieten maken het waar in 19e ronde IC senioren

Er waren vijf partijen in de interne competitie. Ieder gewonnen door de op papier sterkere speler. Zo won Daan van Wim. Wim lette even niet op en stond vervolgens meteen materiaal achter. Daan speelde dat vervolgens vlot uit naar een mat.

Johan won van Ben. In de opening stuurde ben zijn dame op pad naar de vijandige kant van het bord. Johan greep dat moment aan om een aanval in te zetten die Ben niet meer kon verdedigen. Het kostte materiaal en daarna de partij.

Gerben won van Jelle. Na een paar zetten ging Jelle alles of niets voor de aanval. Gerben zag de beste zet en Jelle kon direct opgeven.

Dirk won van Jerry. Jerry speelde niet scherp genoeg en Dirk kon daarvan profiteren. Een mooie aftrekaanval besliste de partij.

Tot slot won Martin van Robin. Robin gaf goed partij, maar verloor hier en daar een pionnetje. Martin bouwde de druk netjes op en speelde de partij gedegen uit.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.