Gedeelde ereplaatsen bij de online schaakavond

Vrijdag was er een zeer spannende online schaakavond, zowel om de eerste en derde plek was het spannend tot de laatste seconde.

Joost en Fabian waren duidelijk de besten van de avond. Joost bleef ongeslagen en Fabian verloor 1 wedstrijd. Fabian was alleen sneller dan Joost in het winnen van zijn partijen. Daarom bleef het spannend tot de laatste seconden. Uiteindelijk eindigde beide spelers met evenveel punten en delen ze de eerste plek.

De strijd om de derde plek ging tussen Max, Noah, Matteo en Wim. Noah leek alleen naar de derde plek te stuiven, maar Max wist in de laatste seconden net op tijd zijn partij te winnen, waardoor hij ook 9 punten behaalde en gedeeld derde werd. Matteo en Wim bleven op 8 punten steken.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.