Hoevelaken 1 wint met 6-2 tegen Oud Zuylen 4

Vrijdag 7 februari speelde het eerste senioren-achttal de vijfde wedstrijd van het seizoen. We speelden tegen Oud Zuylen 4. Het achttal bestond uit Martin en Dirk Veldhuizen, Mark van Wijk, Robin Simons, Arco Floor, Tim de Jongh, Karel de Bree en Cor Ruiter. Mark startte met een nederlaag. Tim en Martin konden dit verlies heel snel compenseren door allebei een overwinning te boeken. Na nog een uur spelen wonnen Cor en Robin ook. Karel speelde remise waardoor de overwinning een feit was. Arco bood remise aan in erg slechte stelling, wat werd aangenomen. Dirk wist dankzij tijdnood van zijn tegenstander ook een punt te scoren. Al met al een prima 6-2 overwinning en zijn de eerste punten binnen in de 2e klasse.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.