KNSB competitie ronde 1

Dit jaar is er een open zaterdagcompetitie. HSG doet daar niet aan mee i.v.m. gebrek aan animo. Drie spelers spelen mee bij andere clubs: Arco en Gerben bij En Passant, Dirk bij PSV Dodo – BDSV (een combinatieteam tussen Putten en Barneveld).

Dirk speelt bij Putten-Barneveld 2 aan het eerste bord in de 5e klasse B en had in de eerste wedstrijd zwart. In een sterk gelijkopgaande partij bleek hij geen echte kansen te krijgen om de winst naar zich toe te trekken. Een remise bleek dan ook het hoogst haalbare.
Het team won wel: 5.5-2.5. Het volledige wedstrijdverslag staat hier.

Gerben en Arco spelen mee met En Passant 3 dat in de 6e klasse F speelt. Gerben won, Arco verloor en het team verloor met 3.5-4.5 van Waalwijk. Het verslag van die partijen staat hier.

 

Alle uitslagen van de zaterdagcompetitie staan hier.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.