Krappe nederlaag voor het A-team

Het A-team verloor vrijdag met 1.5-2.5 van Hoogland. Een krappe nederlaag, waar meer in had gezeten.

Alle spelers van het A-team kwamen goed uit de opening. Jelle wist daarbij een stuk te veroveren en daarna vlot de partij te winnen. Job kwam in de opening een pion voor te staan, maar raakte het initiatief met een defensieve zet een klein beetje kwijt. Met druk op zijn koning, besloot hij remise te accepteren.

Antoine kreeg na de goede opening druk op zijn koning. Hij had verschillende mogelijkheden, maar koos de verkeerde, wat hem een stuk kostte. Daarna ging het van kwaad tot erger en verloor hij de partij. Dennis verloor in het middenspel ook een stuk nadat hij te snel in de aanval trok. Daarna lag zijn stelling helemaal open en verloor hij de partij.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.