Martin aan kop na 11e ronde IC senioren

De 11e ronde van de IC senioren stond in het teken van de bekercompetitie. Er waren daarom maar 3 partijen intern. Tim won van Wim. De partij was vrij spannend nadat Wim een mooie aanval op de koning van Tim zette. Tim was echter geduldig en bereid om een kwaliteit op te offeren voor een tegenaanval. Wim ging all-in en dat pakte net verkeerd uit. Tim verdedigde goed en won de partij.

Hester wist van Jerry te winnen (partij is uw verslaggever een beetje ontgaan). Verder speelde Arco met wit tegen Dirk. Dirk maakte hierbij een paar fouten waardoor Arco een goede aanval op kon zetten. In het midden en eindspel wist Arco de juiste combinaties om te winnen echter niet te vinden, waardoor hij op het einde van de avond maar remise aanbood. Dirk kwam goed weg met een half punt, maar verloor de koppositie aan Martin. Martin staat nu 1 punt voor op Dirk en 5 punten voor op Tim en Gerben.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.