Matteo wint jeugdschaakavond, Max weet als eerste Dirk te verslaan

Matteo was weer de beste bij de jeugdschaakavond. Hij behaalde 9 punten. Net als vorige week werden de bedenktijden aangepast om het iets eerlijker te maken. Het deed Matteo helemaal niets, hij versloeg verschillende tegenstanders binnen 1 minuut te verslaan. Max werd op gepaste afstand tweede. Hij had af en toe net teveel tijd nodig om de partij te winnen.

De gedeelde derde plek ging naar Julian, Rafi en Diederik.

Na de jeugdschaakavond namen Julian en Max het nog tegen Dirk op, waarbij de rollen eens waren omgedraaid. Julian en Max speelden met 10 minuten, Dirk met 1. Dirk wist Julian met een mat net op tijd te verslaan. Max pakte het verdedigend aan en wist Dirk daarmee in zware tijdnood te brengen. Een technisch foutje (zetten in Max zijn beurt) bezegelde de partij, waardoor Max de eerste is die de instructeur weet te verslaan.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.