Matteo wint online jeugdtoernooi

Deze week waren er 9 deelnemers aan het jeugdtoernooi en sloeg onze kampioen van de laatste weken, Fabian, een keer over. Dus kregen we een nieuwe kampioen!
Matteo was oppermachtig, hij won al zijn partijen en scoorde daarmee 32 punten.

De strijd om de tweede plek was erg spannend. Wim, Niels (PSV DoDo), Thijs en Julian. Met nog een paar minuten te gaan stonden Wim, Thijs en Niels op 10 punten. Met nog een paar seconden op de toernooiklok wist Thijs net een overwinning binnen te halen. Wim werd derde omdat hij tegen net wat sterkere tegenstanders had gespeeld dan Niels.

Gerben en Dirk deden mee met de competitie van En Passant. Gerben werd 7e met 3 uit 6. Dirk werd 6e, ook met 3 uit 6. Beide hadden kansen tegen IM Henk Vedder. Gerben had te weinig tijd om het goed uit te spelen. Dirk had een remise, ging voor de winst, maar vergooide daarmee de partij.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.