Noah en Diederik winnen jeugdschaakavond

Vrijdag waren er nieuwe winnaars bij de jeugdschaakavond: Noah en Diederik wonnen het toernooi met 5 punten. Noah had een 100% score, maar Diederik wist meer partijen te spelen, waardoor hij alsnog langszij kwam.

De handicap van deze avond was stukken inleveren; sterkere schakers moesten materiaal inleveren. Hoewel de minder sterke speler materiaal cadeau kreeg, bleek het toch lastig om dat voordeel vast te houden en in een overwinning om te zetten. Het lukte slechts een paar keer.

Tweede werd Rafi. Hij behaalde 3.5 punt. Derde werden Gert, Thijs en Pieter.

De volledige uitslag:

  1. Noah en Diederik (5 punten)
  2. Rafi (3.5 punten)
  3. Gert, Thijs, Pieter (3 punten)
  4. Joyce en Julian (2 punten)
  5. Thomas (1.5 punt)
  6. Quirine en Evert (1 punt)
  7. Roel (geen punten)
Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.