Noah, Martin en Henry winnen toernooi op de eerste schaakavond

Vrijdag was het zover: we gingen weer schaken! Zowel bij de jeugd als de senioren speelden we een toernooitje om weer een beetje te wennen aan het schaken.

Voor Noah was dat wennen helemaal niet nodig! Hij won bij de jeugd alle 7 partijen. Timo verloor alleen van Noah en werd tweede met 6 punten. Julian werd met 5 punten derde. Gedeeld vierde werden Diederik, Sergio en Max.

Bij de senioren speelden we twee vierkampen. Martin en Henry wonnen beide een vierkamp. Martin behaalde 4.5 punten en bleef Daan (4 punten), Dirk (3.5 punten) en Johan (geen punten) voor. Henry haalde de maximale 6 punten en bleef daarmee Wim en Robin (beide 3 punten) en Dries (geen punten) voor.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.