Ronde 2 IC senioren zonder verrassingen

In de tweede ronde van de IC senioren stond de eerste topper op het programma. Gerben speelde met zwart tegen Joost. Deze partij werd snel remise in een stelling die Gerben als waarschijnlijk net iets slechter voor hem zag en voor Joost onvoldoende voordeel gaf om door te spelen.

Verder won Martin een sterk strategische partij met zwart tegen Jelle. De partij ging lang gelijk op, maar werd snel beslist door een fout van Jelle.

Verder won Johan zijn partij van Wim en wist Jerry een onnauwkeurig offer van Job af te straffen. Dirk won van Mick in een vrij eenzijdige partij.

De laatste partij van de avond was die tussen Daan en Henry. Deze partij was vrij strategisch en ging lang gelijk op. Henry was serieus in het nadeel omdat het gelijk houden van de partij hem veel meer tijd kostte dan Daan. Daan maakte goed gebruik van de situatie en strafte de eerste fout van Henry af.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.