Schaakavond 5 juni

Bij de jeugd was de eerste prijs weer voor Fabian (BDSV). Hij was de sterkste, maar verloor één partij van Matteo. Die werd tweede omdat hij in het onderlinge duel met Fabian twee keer verloor en één keer won. Timo werd na een spannende strijd derde. Timo kwam als een komeet uit de startblokken, maar daarna haperde het. Quinn, Jasper en Jeroen (van Putten) kwamen dichtbij, maar Timo wist de laatste wedstrijd te winnen, waardoor hij er precies met de derde plek vandoor kon gaan.

Gerben, Daan, Joost en Dirk deden mee met het toernooi van En Passant. Waar Joost en Dirk geen potten konden breken, waren Daan en Gerben wel op dreef. Gerben versloeg knap Richard Vedder en Dick de Graaf. In de laatste rondes liet hij echter een paar puntjes liggen, waardoor hij met de derde plek genoegen moest nemen. Daan werd met 4 uit 7 9e.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.