Spannend jeugdtoernooi, Dirk scoort goed bij En Passant

Deze vrijdag hadden we een erg spannend jeugdtoernooi. Fabian (BDSV) en Matteo streden om de eerste plek en Fabian moest beide onderlinge duels winnen om de eerste plek op te eisen. In de eerste partij ging het weliswaar gelijk op, maar Matteo had daarvoor teveel tijd nodig, waardoor Fabian won. In de tweede partij stond het echt helemaal gelijk. De stelling stond vast en niemand had echt een voorsprong. Met dat de klok wegtikte, kwam Fabian een paar seconden voor te staan. Die werden Matteo net fataal in het absolute eindspel. Fabian won op tijd en werd zo kampioen van het toernooi.

Bij het seniorentoernooi van En Passant namen Dirk en Gerben deel. Dirk behaalde met 4 uit 7 de vierde plek. Gerben eindigde 9e met 3 uit 7.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.