Spanning te snijden in 3 jeugdcategorieën

De 18e ronde van de interne jeugdcompetitie heeft 3 categorieën weer netjes op zijn kop gezet. In de A/B categorie wist Mick Job Geytenbeek te verrassen. Met een mooie overwinning hielp Mick Dennis aan een gedeelde eerste plek. Dennis wist van Jelle te winnen.

Bij de D-jeugd is het nog niet eerder zo spannend geweest. Doordat Nils van Sergio won, Ruben van Abel won en Dylan van Jop won (Jop speelde erg goed, maar wist zijn voorsprong niet in winst om te zetten), staat iedereen binnen 2 punten van elkaar.

Ook is het meteen weer erg spannend in bij de pionnen: Jasper en Jop staan gedeeld eerste, Abel staat met 1 punt 3e.

In de C-categorie wist Jimmy te winnen, maar zijn achterstand op Jelle is nog steeds erg groot. In de E-categorie haalde Job 3 punten in op Nubel. Hier lijkt de strijd te zijn gestreden.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.