Teambattle team weer netjes in de middenmoot

In de 2e klasse van de Zondag teamcompetitie is het team van HSG, BDSV en PSV DoDo weer netjes in de middenmoot geƫindigd. Het team behaalde met 6 spelers 122 punten en dat was genoeg voor de 6e plek.

Topschutter was Kevin (BDSV), maar dat scheelde dit keer maar 1 puntje met Dirk. Kevin had in het begin van de avond een mooie winstreak die veel punten opleverde, Dirk had twee kleinere winstreaks, maar wel een fors lagere tegenstand. Kasper (PSV DoDo) was de derde topschutter van het team. Hij behaalde een paar mooie overwinningen in het begin, maar moest daarna tegen veel sterke tegenstanders, waardoor zijn puntentotaal wat achter bleef.

Oproep: doe mee met de teambattle! We kunnen zeker nog 4 spelers goed gebruiken!

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.