Tweede plek in GC teambattle

Het combinatieteam van HSG, BDSV en PSV DoDo behaalde zondag een mooie tweede plek in de 4e klasse. DJZ Noorbeek bleef het team 18 punten voor en won de competitie. Met nog 1 of 2 spelers extra kunnen we deze klasse winnen!

Voor ons team was Kevin (BDSV) weer verschrikkelijk goed op dreef. Hij haalde met 18 uit 22, 58 punten, een hoger totaal dan wie dan ook. Daan en Dirk (beide HSG) waren goed voor 26 punten (Daan 11 uit 23, Dirk 10 uit 20). De scores vertekenen wat; Daan had een toernooiprestatierating (TPR) van 1900, Dirk van 2100. Beide waren dus goed op dreef.

Martin (HSG) en Jasper (PSV DoDo) speelden voor het eerst mee en moesten nog wennen aan het toernooiformaat. Martin haalde 23 punten (1900 TPR) en Jasper 14 punten (TPR 1700). We kwamen eigenlijk 1 man tekort. Gerben (HSG) en Jeroen (BDSV) konden niet de hele tijd meedoen en voegden daarom maar een paar punten toe aan het totaal.

https://lichess.org/tournament/XhcLJ2T1

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.