Zeer snelle achtste ronde IC senioren

De achtste ronde van de IC senioren werd snel gespeeld. Drie partijen waren in een mum van tijd klaar.

Robin zette Wim snel mat met een aanval waarbij Wims stukken gewoon op de verkeerde plekken stonden, waardoor hij niet meer kon verdedigen.

Johan gaf een stuk tegen Martin weg en gaf direct op.

Daan offerde stevig op de koningsstelling van Jerry en Jerry kon dat niet meer tegenhouden, waardoor een snelle mat werd geforceerd.

Verder won Job van Jan. Job wist zijn stukken iets beter neer te zetten, waardoor hij eerst een pion won en daarna door de stelling heen ging als een stofzuiger om steeds wat meer voorsprong op te zuigen. Jan probeerde nog weerstand te bieden, maar dat lukte niet goed genoeg.

Joost wist te winnen van Jelle. Jelle kwam redelijk uit de opening, maar deed een paar zetten die niet optimaal was. Joost loerde op zijn kans en wist een pion wist te pakken en die vporsprong netjes uit te spelen.

Tot slot was er de partij tussen Gerben en Dirk. Die ging eigenlijk de hele partij gelijk op zonder veel spektakel. Een remise was daarom een logische uitslag.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.