Interne competitie jeugd

Puntentelling:

Winst: 4 punten
Remise: 2 punten
Verlies: 0 punten
Extern, oneven, in dienst van de club: 4 punten
Afwezig: 1 punt

Klik hier voor alle details van de interne competitie van de jeugd 2021-2022

Overzicht voor ronde 19, gespeeld op 20 mei  2022
Wit Zwart Uitslag
Evert van Dasselaar (D) Matteo de Haan (B) ½-½
Pieter Doppenberg (A) Guo Nian Bathoom (pion) 1-0
Joyce Breedijk (E) Roel Peeters (pion) 1-0
Jip de Lange (pion) Quirine Oosterbos (E) 1-0
Chris Pleizier (pion) Thijs van den Heuvel (D) 0-1
Finnley Godthelp (pion) Rita (Pion) ½-½
Ayrton de Vries (pion) Victor Lecluse (E) 0-1
Anir el Mourabit (Pion) Stijn Hermans (C) 0-1
Sergio Westerhof (A) Afwezig met geldige reden
Noah Vandeputte (C) Afwezig met geldige reden
Julian van Hamersveld (C) Afwezig met geldige reden
Max Malestein (B) Afwezig met geldige reden
Diederik de Vreugd (C) Afwezig met geldige reden
Timo van Drie (A) Afwezig met geldige reden
Rafi Mohamed (C) Afwezig met geldige reden
Koen van Hennekeler (pion) Afwezig met geldige reden
Bram de Haan (pion) Afwezig met geldige reden
Mirthe Pleizier (pion) Afwezig met geldige reden
Jan Jacobs (pion) Afwezig met geldige reden
Xander de Jong (pion) Afwezig met geldige reden
Joris van Hoorn Afwezig met geldige reden
Beren Derks (pion) Afwezig met geldige reden
Pepijn Oneven
Eindstand per categorie
A/B categorie
1 Matteo de Haan (B) 66
2 Max Malestein (B) 47
3 Timo van Drie (A) 46
4 Pieter Doppenberg (A) 39
5 Sergio Westerhof (A) 21
C categorie
1 Julian van Hamersveld (C) 47
2 Rafi Mohamed (C) 42
3 Stijn Hermans (C) 26
4 Diederik de Vreugd (C) 25
5 Noah Vandeputte (C) 24
D categorie
1 Evert van Dasselaar (D) 44
2 Thijs van den Heuvel (D) 38
E categorie
1 Joyce Breedijk (E) 34
2 Quirine Oosterbos (E) 28
3 Victor Lecluse (E) 24
Stap 1
1 Jip de Lange (pion) 33
2 Chris Pleizier (pion) 30
3 Guo Nian Bathoom (pion) 29
3 Bram de Haan (pion) 29
5 Roel Peeters (pion) 25
6 Ayrton de Vries (pion) 23
6 Jan Jacobs (pion) 23
8 Mirthe Pleizier (pion) 22
8 Beren Derks 22
10 Rita (pion) 21
10 Finnley Godthelp (pion) 21
10 Koen van Hennekeler (pion) 21
13 Anir el Mourabit (pion) 20
14 Xander de Jong (pion) 19
14 Joris van Hoorn 19
Eindstand Reuzendoderklassement
Nr Naam Punten
1 Joyce Breedijk (E) 11,5
2 Jip de Lange 9
3 Victor Lecluse (E) 8
4 Chris Pleizier (pion) 7
5 Koen Hennekeler (pion) 7
6 Evert van Dasselaar 5,5
7 Guo Nian Bathoom (pion) 5
8 Timo van Drie (A) 4,5
9 Rafi Mohamed (C) 4
9 Stijn Hermans 4
11 Bram de Haan 3
12 Diederik de Vreugd (C) 2
12 Max Malestein (B) 2
12 Pieter Doppenberg (A) 2
15 Quirine Oosterbos (E) 1,5
Eindstand overall competitie
Nr Naam Punten
1 Matteo de Haan (B) 66
2 Julian van Hamersveld (C) 47
2 Max Malestein (B) 47
4 Timo van Drie (A) 46
5 Evert van Dasselaar (D) 44
6 Pieter Doppenberg (A) 39
7 Rafi Mohamed (C) 39
8 Thijs van den Heuvel (D) 38
9 Joyce Breedijk (E) 34
10 Jip de Lange (pion) 33
11 Chris Pleizier (pion) 30
12 Guo Nian Bathoom (pion) 29
13 Bram de Haan (pion) 29
14 Quirine Oosterbos (E) 28
15 Stijn Hermans (C) 26
16 Roel Peeters (pion) 25
17 Victor Lecluse (E) 24
18 Ayrton de Vries (pion) 23
19 Mirthe Pleizier (pion) 22
20 Beren Derks (pion) 22
21 Finnley Godthelp (pion) 21
22 Rita (Pion) 21
23 Pepijn 21
24 Anir el Mourabit (Pion) 20

 

 

 

Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2012-2013
Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2013-2014
Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2014-2015
Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2015-2016
Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2016-2017
Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2017-2018
Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2018-2019
Klik hier voor alle details van de interne competitie van de jeugd 2019-2020
Klik hier voor alle details van de interne competitie van de jeugd 2020-2021 (niet afgemaakt)