Interne jeugdcompetitie

Puntentelling:

Winst: 4 punten
Remise: 2 punten
Verlies: 0 punten
Extern, oneven, in dienst van de club: 4 punten
Afwezig: 1 punt

Klik hier voor alle details van de interne competitie van de jeugd 2022-2023

Overzicht voor ronde 16, gespeeld op 27 januari  2023
Wit Zwart Uitslag
Max Malestein (B) Patrick Nieuwveld (C) 1-0
Evert van Dasselaar (C) Thijs van den Heuvel (C) 1-0
Jip de Lange (C) Stijn Hermans (B) 0-1
Chris Pleizier (E) Anir el Mourabit (pion) 1-0
Pepijn Brinksma (C) Julian van Hamersveld (B) 1-0
Arjen van der Schee (B) Matteo de Haan (B) 0-1
Vince van de Zandschulp (pion) Guo Nian Bathoorn (E) 0-1
Boaz van der Schee (pion) Joyce Breedijk (D) 1-0
Timo van Drie (A) Afwezig met geldige reden
Pieter Doppenberg (A) Afwezig met geldige reden
Rafi Mohamed (C) Afwezig met geldige reden
Bram de Haan (D) Afwezig met geldige reden
Quirine Oosterbos (D) Afwezig met geldige reden
Victor Lecluse (D) Afwezig met geldige reden
Noah Vandeputte (B) Afwezig met geldige reden
Ayrton de Vries (D) Afwezig met geldige reden
Finnley Godthelp (E) Afwezig met geldige reden
Ethan van de Haar (pion) Afwezig met geldige reden
Beren Handgraaf (pion) Afwezig met geldige reden
Noah Laseur (B) Afwezig met geldige reden
Roel Peeters (E) Oneven
Ranglijst bijgewerkt t/m  ronde  16
Nr Naam Punten
1 Matteo de Haan (B) 52
2 Julian van Hamersveld (B) 50
3 Arjen van der Schee (B) 50
4 Timo van Drie (A) 39
5 Pepijn Brinksma (C) 38
6 Evert van Dasselaar (C) 38
7 Max Malestein (B) 32
8 Thijs van den Heuvel (C) 29
9 Boaz van der Schee (pion) 28
10 Stijn Hermans (B) 27
11 Chris Pleizier (E) 27
12 Noah Laseur (B) 27
13 Patrick Nieuwveld (C) 26
14 Pieter Doppenberg (A) 26
15 Joyce Breedijk (D) 25
16 Rafi Mohamed (C) 24
17 Jip de Lange (C) 23
18 Guo Nian Bathoorn (E) 22
19 Quirine Oosterbos (D) 21
20 Roel Peeters (E) 21
21 Anir el Mourabit (pion) 21
22 Noah Vandeputte (B) 21
23 Vince van de Zandschulp (pion) 20
24 Victor Lecluse (D) 19
25 Beren Handgraaf (pion) 18
26 Bram de Haan (D) 16
27 Ethan van de Haar (pion) 15
28 Finnley Godthelp (E) 13
29 Ayrton de Vries (D) 13
Reuzendoderklassement t/m ronde 16
Nr Naam Punten
1 Pepijn Brinksma (C) 110
2 Arjen van der Schee (B) 83,5
3 Boaz van der Schee (pion) 36
4 Patrick Nieuwveld (C) 31
5 Anir el Mourabit (pion) 18
6 Vince (Pion) 13
6 Stijn Hermans (C) 13
8 Noah Laseur (B) 11
9 Beren Handgraaf (pion) 6
9 Quirine Oosterbos (D) 6
11 Victor Lecluse (D) 5
12 Finnley Godthelp (E) 4,5
13 Evert van Dasselaar (C) 4
14 Chris Pleizier (E) 3
15 Timo van Drie (A) 2
15 Thijs van den Heuvel (C) 2
17 Julian van Hamersveld (B) 1

 

Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2012-2013
Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2013-2014
Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2014-2015
Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2015-2016
Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2016-2017
Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2017-2018
Hier staat alles over de interne jeugdcompetitie 2018-2019
Klik hier voor alle details van de interne competitie van de jeugd 2019-2020
Klik hier voor alle details van de interne competitie van de jeugd 2020-2021 (niet afgemaakt)
Klik hier voor alle details van de interne competitie van de jeugd 2021-2022