Broederstrijd eindigt gelijk in eerste ronde IC senioren 2022

In de eerste ronde van het nieuwe jaar stond direct een belangrijke partij op het programma. Martin speelde met wit tegen Dirk. Beide spelers kozen voor een stelling die gesloten was en daarmee erg complex. Dirk had in het begin een kleine voorsprong, maar, zo meldde de computer later, liet zijn dame bijna opsluiten. Beide spelers zagen dit niet en het spel duurde voort. Martin bood in een erg complexe stelling remise aan, waarna Dirk, na enig nadenken dit accepteerde.

Verder waren er veel partijen die abrupt eindigden. Daan had een comfortabele stelling tegen Henry, die door een fout direct kon opgeven. Joost stond licht voor tegen Ed, die daarna ook een fout maakte, waardoor de partij eindigde. Rafi wist van Dries te winnen, nadat Dries een toren had weggegeven en Jerry wist netjes gebruik te maken van een kwaliteit voorsprong die hij van Glory had gekregen.

Verder won Triuna van Wim en Matteo van Joy.

 

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.