Dick de Graaf wint Jaap de Wijn Trofee

Vrijdag 11 september won Dick de Graaf de Jaap de Wijn Trofee. Hij won in de eerste 4 rondes al zijn partijen en moest in de laatste ronde ervoor zorgen dat hij niet verloor tegen Gerben. Dat deed hij met verve, want hij versloeg ook Gerben. Daarmee schakelde hij eigenhandig drie titelkandidaten uit.

De strijd om de tweede plek was ook spannend. Omdat Gerben en Daan ook van Joost hadden verloren, konden Joost en Martin tweede worden. In de laatste ronde versloeg Joost Dirk en wist Martin Henry te verslaan. Martin en Joost eindigden gelijk en hadden ook tegen elkaar gelijk gespeeld. Joost had net iets meer weerstandspunten waardoor hij tweede werd en Martin derde.

Daan, Gerben en Jelle werden gedeeld vierde.

Klik hier voor de foto’s

Einduitslag
Nr Naam Punten
1 Dick 20
2 Joost 14
3 Martin 14
4 Daan 12
4 Gerben 12
4 Jelle 12
7 Dirk 8
7 Henry 8
7 Johan 8
10 Jerry 4
10 Robin 4
10 Wim 4
Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.