Eerste avond Stappentoernooi

Vrijdag werd bij de jeugd de eerste avond van het Stappentoernooi gespeeld.

Voor stap 3/4 was dit de enige avond, omdat er volgende week een externe wedstrijd is. Dennis liet zien de beste van deze stap te zijn door al zijn partijen van de avond te winnen. Antoine had een iets mindere score, maar dat was voldoende voor de 2e plek.

 

In stap 3 gaan Luuk en Tom aan kop. Ze hebben beide 3 uit 5 gescoord. Kevin staat 3e met 2 uit 5 en Jimmy staat 4e met 1 uit 5.

 

Stap 2 leverde een spannender toernooi op dan eerder gedacht. Job Geytenbeek en Jelle staan gedeeld eerste met 4 punten, gevolgd door Jacco en Nils met 3 punten. Hidde volgt op grotere achterstand met 1 punt.

 

Bij de pionnen gaat Timo aan kop met 3 punten, Ruben staat 2e met 2 punten, Phoebe 3e met 1 punt en Pieter sluit de rij en moet zijn eerste punten nog scoren.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.