Gedeelde winst bij zevende Jaap de Wijn Trofee

Op vrijdag 5 september werd de zevende editie van de Jaap de Wijn Trofee gespeeld. Het jaarlijkse openingstoernooi van het Hoevelakens Schaakgenootschap, gesponsord door slijterij Het Witte Schuurtje, telde dit jaar 14 deelnemers. Er werden vier rondes gespeeld waarbij elke speler 15 minuten bedenktijd per partij had.

Na een spannende avond werden Gerben van Pel en Dirk Veldhuizen gedeeld eerste. Ze haalden allebei 3.5 punt uit 4. Beide schakers speelden gelijk tegen Joost Marcus die samen met Tim de Jongh een gedeelde 3e plek behaalde met 3 punten uit 4. Ali el Mourabit werd knap 5e met 2.5 punt uit 4. Een andere verrassing was de knappe gedeelde 6e plek van Luuk Spaans met 2 punten uit 4. Hij deelde de zesde plek met gevestigde namen als Arco Floor, Hester van der Velde en Jerry Scheerder

De volledige uitslag:
1    Dirk Veldhuizen en Gerben van Pel 3,50 punten
3    Tim de Jongh en Joost Marcus 3,00 punten
5    Ali el Mourabit 2,50 punten
6    Hester van der Velde, Arco Floor, Luuk Spaans en Jerry Scheerder 2,00 punten
10    Hendri van den Bor 1,50 punten
11    Rutger Spaans, Wim Hoebe en Robin Nellestein 1,00 punt
14    Steven Ochoa 0,00 punten

 

Klik hier voor de foto’s

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.