HSG stunt in beker tegen OZU

Het Hoevelakens Schaakgenootschap heeft vrijdag de derde ronde van het regionale bekertoernooi bereikt. Hiervoor werd verrassend van Oud Zuylen Utrecht (OZU) gewonnen. Het werd 2.5-1.5 voor de Hoevelakers. Niet eerder bereikte een Hoevelakens team de derde ronde.

Sterren van de avond waren Tim de Jongh en Daan van Pel. Zij zetten wereldprestaties neer door spelers te verslaan die op papier zeer veel sterker zijn. Van Pel had een moeilijke partij met kansen voor beide spelers, maar wist aan het langste eind te trekken. De Jongh speelde een zeer verzorgde partij en bouwde een fantastische aanval op die zijn tegenstander niet meer kon tegenhouden.

Captain Gerben van Pel offerde een stuk op om remise te maken tegen een sterkere tegenstander toen hij zag dat er goede kansen waren voor de andere spelers. Martin Veldhuizen verloor zijn partij, zijn tegenstander wist met een goed gecoƶrdineerde aanval de partij te winnen.

 

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.