Jerry verrast toppers met overwinning tijdens de online schaakavond

Jerry heeft de online schaakavond gewonnen. Hij behaalde 11 punten, 1 meer dan Joost, Fabian en Matteo.

Iedereen liet punten liggen, dus kwam het erop aan wie het snelst zijn partijen kon winnen. Het bleek Jerry te zijn die 1 partij meer wist te spelen dan Fabian en Matteo en 2 meer dan Joost.

Joost gaf echter niet op en probeerde met nog een paar minuten op de klok voor de toernooiwinst te gaan door Jerry te verslaan. Het lukte wel, maar ruim buiten de tijd waardoor het niet meer meetelde in het toernooi.

Fabian lag op koers voor een toernooioverwinning, maar hij kon zijn mooie stelling tegen Dirk net niet omzetten in een overwinning. Hierdoor bleef hij steken op een gedeelde tweede plaats.

Matteo bleef met mooie overwinningen op Reinier en Wim het hele toernooi meedoen om de prijzen, maar hij wist niet te winnen van Fabian en Jerry, waardoor een gedeelde tweede plek het hoogst haalbare was.

 

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.