Laatste ronde Interne clubcompetitie

Terwijl Nederland tegen Frankrijk speelde, speelden deze schakers de laatste ronde van de interne clubcompetitie:

Jerry tegen Wim

De opening ging zoals gebruikelijk. Al spoedig voerde Jerry een lange rokade uit. Wim zag een gat in de verdediging en hij kon het niet laten om het te benutten. Hij dacht een aftrekaanval met toren en dame op de a-lijn uit te voeren, maar Jerry wist dit te verdedigen. Daarna kwam het centrum vol te staan met witte stukken, zodat er voor Wim geen doorkomen aan was. Geleidelijk aan wist Jerry door de stelling van Wim heen te breken. Hierdoor was Wim het kwijt. Jerry joeg de zwarte koning een groot deel van het veld over. Uiteindelijk kwam Wim mat te staan, waarna Wim zei: ‘’Pff, dit was me de partij wel zeg’’.

Johan tegen Dirk

De partij ging gelijk op, totdat Johan een pion wist te winnen in een schijnoffer. Daarna probeerde Dirk spel te maken, maar miste hij dat Johan met zijn paard een toren op kon sluiten. Daarop gaf Dirk op.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.