Laatste ronde seniorencompetitie geen wijzigingen meer

In de laatste ronde van de competitie zijn er geen grote verschuivingen meer geweest. Dirk wist zijn partij tegen Daan te winnen, waardoor hij de 2e plek wist te behouden. Gerben won van Wim, maar was al zeker van de 3e plek. Henry won in een spannende partij van Tim. Daarmee blijven Henry en Tim respectievelijk 4e en 5e. Er had nog een grote verrassing in gezeten, maar Martin liet weer zien de beste van het seizoen te zijn en versloeg Jerry. Jerry blijft daarmee 6e.

 

Ook bij de reuzendoders veranderde er niets meer. Alleen Henry en Dirk sprokkelden een paar puntjes, maar zij waren al geen kandidaten voor de topposities.

Tot slot is Henry winnaar geworden van het Rapidkampioenschap!

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.