Martin tegen de rest eindigt in 14-5

Vrijdagavond hadden we voor het eerst een simultaan op de vrijdagavond. Martin nam het op tegen 19 clubgenoten in een simultaan.
De regels waren:
1. Martin speelt alle partijen met wit.
2. Als Martin aan je bord verschijnt, moet je een zet spelen (behalve bij de eerste zet).
3. Je mag met de buur rechts en links van je overleggen, maar verder niet.

Ali, Ed, Rafi, Michiel, Joy, Mick, Ruben, Wim, Jan, Robin, Pepijn, Simon, Arjen en Julian moesten hun meerdere erkennen in Martin. Daan, Matteo, Jerry, Glory en Johan wisten hun partij te winnen, waarbij vooral Glory een hele knappe partij speelde waar Martin geen schijn van kans had.

Bijzonder was het speeltempo dat Martin hanteerde; hij speelde de partijen erg vlot en zette daarmee ook de tegenstanders onder tijdsdruk, iets waar verschillende spelers niet goed mee om konden gaan.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.