Martin Veldhuizen wint HSG kampioenschap

Vrijdag 16 juni was de afsluiting van het schaakseizoen bij het Hoevelakens Schaakgenootschap met het negende HSG Kampioenschap. Er waren 14 deelnemers bij dit snelschaaktoernooi. Na een halve competitie was Martin Veldhuizen de winnaar. Hij verloor slechts 1 partij en wist de concurrentie 2 voor te blijven. Gerben van Pel werd tweede voor Joost Marcus.

Het kampioenschap was dit jaar erg lang spannend. Met veel goede spelers, kon je snel punten verspelen. Iedereen zat dus ook te wachten totdat Martin zijn tweede punt verspeelde en daarmee gelijk zou komen te staan met de achtervolging. Hij won alleen zijn partijen tegen o.a. Joost en Dirk en werd daarmee kampioen! De tweede plek ging naar Gerben die een half puntje voorsprong had op Joost.

Klik hier voor de foto’s

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.