Max wint de online schaakavond

Max won de online schaakavond. Met 7 overwinningen uit 8 partijen wist hij de meeste punten te verzamelen. Een erg knappe prestatie!
Jerry werd 2e, hij won 6 van de 7 partijen, hij verloor alleen van Joost en dat kostte hem de toernooizege. Jochem werd verrassend derde.

Jochem behaalde 5.5 uit 12 partijen. Jochem speelde niet heel constant, maar omdat hij wel heel snel speelde, wist hij alsnog genoeg punten te verzamelen.

Gedeeld vierde werden Timo en Joost. Timo wist daarbij erg knap van Joost te winnen. Joost was wel in het voordeel, maar had veel tijd nodig om dit ook om te zetten in winst. Timo bleef lang zo goed mogelijk tegenspel bieden en wist langzaam in een moeilijk pionneneindspel terug te komen. Met beide spelers in absolute tijdnood was het Joost die meer tijd gebruikte en als eerste door de vlag ging.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.