Meesters winnen Sinterklaassimultaan nipt

Het jaarlijkse Sinterklaassimultaan tussen de instructeurs en de jeugdafdeling (met familie en vrienden) is geƫindigd in een kleine overwinning voor de instructeurs. De Meesters wisten hun overwinning op de Wortels van Winterpenen vooral op het begin van de avond veilig te stellen. Heel snel liepen ze uit naar een 7-0 voorsprong. Dat was natuurlijk omdat ze de jeugd afleidde met allerlei snoepgoed en chocolademelk.

Toen de Wortels dat door kregen ging het ineens een stuk beter. Zeker omdat stap 4 zijn verantwoordelijkheid nam en een paar mooie overwinningen wist te boeken, begonnen ook de jeugd te scoren. Even leek het alsof de Meesters overmoedig waren geworden, maar onder bezielende leiding van de Daan, pakten de Meesters de draad weer op en wisten ze genoeg punten te scoren (27 – 22) om dit jaar er met de overwinning vandoor te gaan.

Klik hier voor de foto’s

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.