Schaakexamens bij HSG

Vrijdag 12 april haalden 18 schakers van het Hoevelakens Schaakgenootschap hun schaakexamen!

Er waren maar liefst 7 schakers die stap 3 haalden: Julian van Hamersveld, Matteo de Haan, Max Peter Malestein, Noah Vandeputte, Jet van Veldhuizen, Ramiro Garcia Snijders en Pieter Doppenberg. Vandeputte en Van Veldhuizen scoorden hierbij het beste met 8.5 op 10!

Er waren 3 schakers de tweede stap haalden: Matthijs van Hoorn, Justin Timmermans, Diederik de Vreugd. De Vreugd deed dat met een perfecte score: hij had alle 24 opgaven goed opgelost!

8 schakers deden examen in stap 1: Youssef Aarab, Thijs, van den Heuvel, Gert van den Heuvel, Tom Ledegang, Noah Schellens, Tehila de Vreugd, Iddo Haverkamp en Aviƫla Bloemendaal. Vader en zoon Van den Heuvel maakten beide het examen foutloos!

Na de diploma-uitreiking werden de prijzen van de interne competitie uitgereikt!

Klik hier voor alle foto’s

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.