A-team onderuit in De Bilt (DBC)

Door het team:

Matteo tegen Jelle
Matteo wilde de queen’s gambit spelen, maar was teleurgesteld toen Jelle met het Nederlands verdedigde. Jelle begon een aanval aan de koningskant, waarna Matteo lang rokeerde. Jammer genoeg had Jelle een open lijn aan de koninginnenkant, die hij goed benutte. Kort hierna werd Matteo afgestraft, waarna hij opgaf.

Julian tegen Kevin
Julian kwam goed uit de opening, maar Kevin wist goed te verdedigen en een aanval op te zetten. In het eindspel won hij een pion en even later een loper door een penning. Met dit materiaalverlies gaf Julian op.

Arjen tegen Camiel
Er kwam een Siciliaanse opening tot stand, maar Arjen wist de aanval niet te verdedigen. Daardoor gaf hij in het eindspel op vanwege een materiaalachterstand.

Pepijn tegen Sjoerd
Sjoerd was te goed in de opening. Pepijn speelde daarna alles of niets en offerde materiaal. Het mocht niet baten en hij gaf op.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.