Arjen samen met Julian aan kop interne jeugdcompetitie

Arjen en Julian hebben de koppositie van de interne jeugdcompetitie overgenomen van Timo. Arjen wist Timo namelijk in een onderling duel te verslaan. Julian was een maatje te groot voor Pepijn, waardoor hij ook op een gedeelde eerste plek staat met 20 punten.

Timo staat nu op de derde plek, slechts twee puntjes achter de koplopers. Matteo is inmiddels vierde. Hij wist Jip te verslaan. Evert is op het moment de beste speler in de C-categorie. In een onderling duel met Thijs was hij de beste. Chris is als E-speler verrassend in de top 10! Hij laat daarmee verschillende oudere spelers achter zich.

In het Reuzendoderklassement verzamelde Arjen weer flink veel punten met zijn overwinning. Ook daar staat hij nu soeverein aan de leiding.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.