Bekerteam verrast BSG

Het bekerteam van het Hoevelakens Schaakgenootschap heeft in de 1e ronde van het regionale bekertoernooi gewonnen van BSG uit Bussum. Het werk 3-1. BSG werd sterker geacht, maar kon de favorietenrol niet waarmaken.

 

Daan van Pel startte in zijn partij aanvallend en zette de koning van zijn tegenstander direct onder druk. Door in de zetten daarna de druk steeds verder op te voeren, wist hij zijn partij te winnen. Met een punt voorsprong, goede standen op de andere borden en een gelijk eigen bord, maakte Dirk Veldhuizen snel remise. Gerben van Pel offerde zijn toren voor een lopen en een aanval op de koning van zijn tegenstander. Gerben kon uiteindelijk de stelling openbreken en de partij winnen. Met de overwinning veiliggesteld, speelde Martin Veldhuizen remise. Martin speelde een erg open partij. Hoewel er kansen lagen op winst, nam hij genoegen met een gelijkspel.

 

  Hoevelaken BSG 3 1
1. M. Veldhuizen
B. Kieboom
0,5 0,5
2. D. Veldhuizen E. van de Velden 0,5 0,5
3. G. van Pel
M. Brandenburg
1 0
4. D. van Pel C.M. Beijen 1 0

 

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.