Mick Schilder en Luuk Spaans winnen bij SGS Doorgeefschaaktoernooi voor jeugd

Zaterdag 22 november organiseerde het Hoevelakens Schaakgenootschap het SGS Doorgeefschaakkampioenschap 2014 voor jeugd. Met een opkomst van 14 teams kon er een halve competitie worden gespeeld (ieder team speelde 1x tegen elk ander team). Er werd hard gestreden om de bekers en er was ook Hoevelakens succes.

Mick Schilder en Luuk Spaans wonnen de B-categorie en mochten met grote bekers naar huis.

De A-categorie werd gemakkelijk gewonnen door Monica Reichardt en Robin Reichardt. Tweede werden Antoine de Groot en Tim Floor (ook schakers van het Hoevelakens Schaakgenootschap).

Bij de D-teams domineerden 3 teams. Ze gaven elkaar ronden lang niets toe. Met nog twee rondes te gaan leek er een barrage nodig te zijn, maar in die laatste twee rondes was er nog veel vuurwerk. Tim Grutter en Robbin van den Ham wisten met 1 puntje (het verschil tussen gelijkspel en een overwinning) verschil de titel bij de D-jeugd te pakken. Ze hadden ook nog eens de hoogste score van alle teams. Tweede werden Kylian Bijvank en Kelvin Kanne en derde werden Frits Geelhoed en Lennart Oron.

Bij de E-jeugd gingen Lucas Vervoort en Tom van Egmond er met de titel vandoor. Zij hadden 1 puntje voorsprong op Coen Grutter en Mees Wiering.

Er werd ook nog een aanmoedigingsprijs uitgereikt aan Meike Slendebroek en Krista van Plateringen. Zij deden voor het eerst mee aan een toernooi en konden geen partij winnen. Maar ze waren de hele dag bijzonder opgewekt en enthousiast, iets waar een aantal jongens veel van kunnen leren!

Klik hier voor alle foto’s
Of bezoek ons Youtube kanaal voor de prijsuitreiking en een paar sfeerimpressies
Totale uitslag (winst = 2 punten, remise 1 punt en verlies 0 punten)

A-categorie:
1. Monica Reichardt en Robin Reichardt 23 punten
2. Antoine de Groot en Tim Floor 8 punten

B-categorie:
1. Mick Schilder en Luuk Spaans 10 punten

D-categorie:
1. Tim Grutter en Robbin van den Ham 24 punten
2. Kylian Bijvank en Kelvin Kanne 22 punten
3. Frits Geelhoed en Lennart Oron 21 punten
4. Jelle Bloemendaal en Timo van Drie 13 punten
5. Kamil Sonmex en Rauf-Beraat Sonmez 7 punten
5. Nubel el Mourabit en Dylan Verdonk 7 punten

E-categorie:
1. Lucas Vervoort en Tom van Egmond 18 punten
2. Coen Grutter en Mees Wiering 17 punten
3. Sergio Westerhof en Nils Wiggers 7 punten
4. Morris Al en Jesse Snijder 5 punten
5. Meike Slendebroek en Krista van Plateringen 0 punten

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.