Een verrassing en veel gelijke spelen in de 9e ronde jeugdcompetitie.

In de negende ronde van de competitie was het Guo Nian die voor een verrassing zorgde; hij versloeg Victor en bemachtigt daarmee de 6e plek in het algemeen klassement. Ook verzamelde hij een paar Reuzendoderpunten.

De koppositie in dat klassement blijft nog in handen van Koen die gelijk speelde tegen Bram. Deze partij kon alle kanten op en beide spelers hadden kans op de winst. Uiteindelijk bleef er onvoldoende op het bord staan om nog een winnaar aan te wijzen.

Dezelfde uitslag was er bij Jip en Chris, maar dat kwam anders tot stand. Jip had meer stukken, maar zette Chris pat.

Verder hadden we vier wedstrijden met een speler die duidelijk beter was dan de andere. Matteo, Julian, Max en Stijn wonnen respectievelijk van Timo, Quirine, Joyce en Jan.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.