Evert en Max winnen de offline schaakavond, Jerry de beste online

Vrijdag speelden we offline 2 toernooitjes.

Max won de volledige competitie van stap 4. Na de eerste drie wedstrijden ging het erg gelijk op tussen Max, Pieter, Diederik en Julian. Daarna zette Max een tandje bij en was hij na 5 van de 6 wedstrijden al niet meer te achterhalen. Julian werd tweede, voor Diederik en Pieter.

Bij het andere toernooi ging het tussen Evert en Thijs. In de onderlinge partijen werd het 1-1, maar Evert won zijn andere partijen wat sneller dan Thijs. Hierdoor kon hij iets meer schaken en 5.5 punt behalen. Thijs scoorde met 4 punten ook een mooi aantal. Victor werd 3e met 3.5 punten.

Online was Jerry duidelijk de sterkste. Hij versloeg Wim en Gert.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.