Julian, Pieter en Timo winnen de schaakavond

Vrijdag wonnen Julian en Pieter de offline schaakavond. Ze haalden beide 4.5 punten en speelden onderling gelijk. Het was de hele avond spannend, omdat iedereen punten liet liggen. Ook was er een handicap voor betere spelers; zij kregen een tijdstraf waardoor ze de partij moesten zien te winnen met minder bedenktijd.

Gedeeld derde werden Thijs en Thomas. Zij speelden vooral veel partijen, waardoor ze ook veel kansen op punten hadden. Gedeeld vijfde waren Victor, Quirine en Evert.

Online won Timo. Hij was in zwaar gevecht gewikkeld met Jerry om de eerste plek. In de eerste ronde won Jerry, maar later won Timo. Daarmee zette Timo een winstreak op, terwijl Jerry hem juist net niet kreeg. Dat bleek beslissend voor de overwinning; in de laatste ronde speelden beide schakers nog tegen elkaar gelijk. Gert werd derde voor Wim.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.