Examens bij Hoevelakens Schaakgenootschap

Vrijdag werden de eerste examens bij het Hoevelakens Schaakgenootschap gehouden. Er deden vooral schakers uit stap 1 en 2 mee. Bij stap 1 haalde iedereen het examen. Niek en Jet haalden een mooie 7 met 19 van de 24 te halen punten. Matteo en Matthijs haalden de perfecte score: 24 uit 24.

In stap 2 haalden Jasper zijn examen net, met een 6, terwijl Jop ruimschoots zijn examen haalde met een 8 (21 van de 24 punten).

Na de uitreiking van de diploma’s, werden de prijzen uitgereikt voor de interne competitie van de jeugd. Klik hier voor de laatste update van de jeugdcompetitie.

Tot slot werden er nog 2 schakers in het zonnetje gezet: Stefan gaat onze club verlaten omdat hij gaat studeren (hij ontving de houten sleutelhanger) en Antoine heeft de hele jeugdafdeling doorlopen (hij ontving de goudkleurige sleutelhanger).

Klik hier voor de foto’s

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.