Fabian wint online schaakavond voor Matteo en Thijs

Met de nieuwe lockdown was er ook weer een online schaakavond.

Fabian (BDSV) ging verder waar hij voor de zomer mee was begonnen: winnen!

Het was spannend tot het einde want de laatste partij ging tussen Fabian en Matteo die beiden evenveel punten hadden. Matteo bood goed tegenstand en kwam zelfs voor te staan. Hij had alleen iets teveel tijd nodig. Fabian maakte daar goed gebruik van en wist zo de partij en het toernooi te winnen.

Achter Matteo was het verrassend Thijs die derde werd. Met een super goede start wist hij snel 12 punten te verzamelen. Hoogtepunt was een overwinning op Julian. Daarna ging het moeilijk, maar kon hij nog 1 puntje sprokkelen, wat voldoende was voor de 3e plek. Noah en Timo werden gedeeld 4e.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.