Fabian wint online schaaktoernooi

Vrijdag heeft Fabian (BDSV) de online schaakavond van het Hoevelakens Schaakgenootschap gewonnen. Hij was in de onderlinge strijd tegen Jerry te sterk en won daarmee de avond.

De strijd om de tweede plek was erg spannend. Jerry, Matteo, Wim, Nathan (PSV DoDO), Max en Evert (PSV DoDO) stonden er goed voer en de laatste wedstrijden zouden de uitslag bepalen. Nathan, Max en Evert konden hun laatste partij niet op tijd afmaken en bleven daarom buiten de top 3. Matteo wist Wim te verslaan, waardoor Wim vierde werd.

Het ging er dus om of Jerry of Matteo tweede werd. Beide eindigde op 9 punten. Matteo had te snel tegen Thijs remise gemaakt om daar nog punten voor te krijgen. Op basis van de prestatierating ging de tweede plek naar Jerry en de derde naar Matteo.

Dinsdag is er weer schaken bij Putten (19.00-20.00 uur):
lichess.org/tournament/AXAwLFKR, wachtwoord: Putten5

Vrijdag is er weer schaken bij Hoevelaken (19.00-20.00 uur):
lichess.org/tournament/PGlx75us, wachtwoord: schakenjeugd5

 

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.